Automize

Otomatik Yazılım Çalıştırma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 129.95 $
  • Boyut 7.75 MB
  • Version 9.16
  • Dil İngilizce
  • Firma HiTek Software
Automize yazılımı ile Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda yapmak istediğiniz çok sayıda işlemi sıraya koyarak otomatik olarak yaptırabileceğiniz bir yazılımdır.
Automize yazılımı ile Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda yapmak istediğiniz çok sayıda işlemi sıraya koyarak otomatik olarak yaptırabileceğiniz bir yazılımdır. Bilgisayarınızda sizin yerinize size yardım eden bu yazılım sayesinde belirlediğiniz görevleri istediğiniz zamanda istediğiniz sıraya göre başlatabilen bir işlem motorudur.

Yazılım birçok işlemi yerine getiren tüm program aplikasyonları ile uyumlu bir şekilde çalışmakta ve birçok özelliği de bir arada sunmaktadır. Bunun yanında tüm görevleri e-posta adresinize uyarı niteliğinde mesajlar ile size bildirebilmektedir. FTP yönetimi, Download, Upload, Sql, ping atma, kopyalama ve belge yazdırma gibi birden çok programı bu yazılım ile otomatik olarak çalıştırabilirsiniz. İleri düzeyde bir kullanıcı iseniz kendi yazdığınız scriptler sayesinde programı daha kapsamlı bir hale getirebilir ve kişisel komutlar yardımı ile yapılandırma ayarlarını düzenleyebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Automize indir
DİĞER SÜRÜMLER